79. Kartka dla Taty kartką dla mężczyzny!

Otóż Dzień Ojca był wieki temu. Jak zwykle chyba przy publikowaniu swoich prac, zaliczam poślizg czasowy.

Kartki dla mężczyzny z kwiatkami chyba bym nie zrobiła… już teraz. Chociaż kto wie, może i kiedyś natchnie mnie w jakiś wyjątkowy sposób. Czy Ty też jednak odnosisz wrażenie, że kobietom łatwiej nie tylko kupić coś, ale wybrać dodatki takie jak kartka z życzeniami? A jednak… taka męska kartka… wcale nie musi być nudna.

Na kartce dla tego taty miały się znaleźć aparat oraz wędka. To było moje zadanie. W sklepie stacjonarnym napatoczyłam się jednak zupełnie przypadkiem na jedną z kolekcji. Do oklejenia bazy użyłam dwóch papierów Piątku Trzynastego. Centralnie na środku umieściłam wycięte wykrojnikiem dwa koła, jedno w całości, a drugie na kosteczkach dystansujących złożone z czterech elementów. Wykorzystałam do niego papiery od ITD Collection oraz jeden ze wzorów, który znalazłam wśród masy posiadanych ścinków.

W samym środeczku przykleiłam kółko z podpisem i tekturowym aparatem. Całość przypomina mi coś na wzór koła ratunkowego.

Wewnętrzną część kartki okleiłam po obu stronach. Bazą są papiery od Piątku Trzynastego. Z lewej strony udało mi się wyciąć taki element papieru, by drewniana łódka była przy dolnej krawędzi kartki. Nad łódką umieściłam wędkę wyciętą z białego grubego kartonu. Do jej pomalowania wykorzystałam flamastry mojej córki. Tak jak każda wędka i ta ma również żyłkę z haczykiem, który trzyma tekturową ramkę ze zdjęciem.

Po prawej stronie na bazowym papierze nakleiłam życzenia wydrukowane na papierze wizytówkowym. Podpis umieściłam na zrobionym przeze mnie drogowskazie.

Czy Ty też dajesz swojemu tacie życzenia w formie karty z życzeniami? A może masz jakiś inny sposób na złożenie życzeń, które da się zachować na dłużej?