102. Karuzela, karuzela…

Długo czekałam na taką pracę, nad którą będę mogła się rozpuszczać od słodyczy. W końcu nadarzyła się okazja do stworzenia boxa wypełnionego różem, konikami, małymi stópkami i innymi słodkościami.

Exploding box jest w zestawie z nosidełkiem. Do całego projektu wykorzystałam papiery Piątek Trzynastego z kolekcji „Cute&Co.”, „Love im bloom” oraz Mintay Papers z kolekcji „Spring time”. Bazę nosidełka (od Goatbox) okleiłam z przodu elementami wyciętymi z kolekcji „Cute&Co.” a na górze powiesiłam prezentowy tag pochodzący również z tej kolekcji.

Baza samego exploding boxa pochodzi od Crafty Moly. Do oklejenia zewnętrznej części wykorzystałam fantastyczne papiery z kolekcji „Cute&Co.” w gwiazdki i prezenty. Zainspirowałam się jednym z tych papierów i wieczko zrobiłam również na kształt prezentu, dzięki szarej wstążce z białymi akcentami. Następnie w okręgu umieściłam warstwową kompozycję z powycinanych osobno elementów.

Środek natomiast jest bardzo symetryczny, a sam jego środek zdobi karuzela kojarząca się zazwyczaj z dziecięcymi zabawami. Karuzelę zrobiłam samodzielnie dosłownie z kilku pasków papieru, wykorzystałam do niej również papierowe słomki, które idealnie wkomponowały się w całą konstrukcję.

Każde skrzydełko jest zbudowane tak samo; 3 warstwy papierowych serwetek, na wierzchniej zawarte są najważniejsze informacje, takie jak życzenia, okoliczność, cytat, kartka z kalendarza.

Do ozdobienia całości użyłam powycinanych elementów, kwiatków z foamiranu i tuszu. Dzięki temu box nie jest pusty, a każdy element ze sobą współgra.