92. Romantyczny ślub

Bardzo długo tak mi się marzyło, żeby zrobić box właśnie w tym stylu. Romantyczny, będący wspomnieniem ciepłych wieczorów, w delikatnych kolorach. Zapraszam do obejrzenia boxa w całości.

Box jest niezwykle delikatny i romantyczny. Bardzo podoba mi się jego symetria i pastelowe kolory. Bazą całego boxa jest baza od CraftyMoly. W całym projekcie wykorzystałam papiery od Mintay papers. Już chyba kiedyś wspominałam, że jestem w nich zakochana niemal po uszy?

Na wieczku umieściłam kilka kwiatów od WildOrchidCrafts oraz ślicznego wianka od Wycinanki. Na papierowej wstążce wydrukowałam imiona młodych i datę ich ślubu.

Wnętrze jest wypełnione również fantastycznymi papierami od Mintay. Każdą z czterech ścianek zdobi kieszonka na różne niespodzianki dla młodych, a dodatkowo każda z nich ma swój symbol. Kieszonki zrobiłam na bazie prostokąta, a dopiero na niego przykleiłam serwetki wycięte z pięknego kwiecistego papieru.

Tym razem użyłam tekturowych wianków od CraftyMoly. Wewnątrz umieściłam elementy, które wycięłam z różnych kolekcji, między innymi Wanderlust, celebrations a także lovelyday, każdy z nich odpowiednio podpisałam. Na środku stanęła już klasycznie para młoda na mostku wśród kwiatów dobranych kolorystycznie pod resztę pracy.

Krótko i na temat. Liczę, że w przyszłym sezonie ślubnym również będę miała okazję zrobić tak subtelny box jak ten, subtelny, a mimo to tak żywy.