84. Serca w kwiatach

Jestem uparta i zdecydowanie bardziej tęsknię za wiosną i takim spokojnym latem niż za jesienią, którą nam październik przedstawia za oknem. Dlatego też kolejny box z letniego ślubu w pełnej odsłonie.

Bazą nosidełka jest moja ulubiona baza od Craft Corner. W całym projekcie użyłam głównie papierów od Mintay z kolekcji Spring time. Z przodu nosidełka symbolicznie nakleiłam serce warstwowe z małą tekturką. Wieczko jest również bardzo proste. Serwetka z dodatkową tekturką jest bazą dla napisu również wykonanego z tektury. Zarówno na nosidełku jak i na wieczku listki  wycięte są z pianki.

Wnętrze dla odmiany jest bez mostka. Tym razem na środku stanęły dwa serca, mimo to kwiatów nie mogło zabraknąć. Użyłam papierowych kwiatów od WOC, które ułożyłam w symetrycznie po okręgu.

Na ściankach znalazła się kieszonka z dekorem tekturowym, dłonie w trakcie nakładania obrączki, kartka ze zdzieraka i życzenia. Do dodatkowej dekoracji wykorzystałam listki, które wycięłam z papieru, perełki zielone i kilka tekturek. Dzięki temu detal boxa został subtelnie podkreślony.

Jestem dzisiaj zdecydowanie zbyt leniwa na bardziej rozbudowany opis. Dlatego zostawiam to tak. Krótko, zwięźle i na temat.
Do następnego razu!